logo

Cycle 1 2022-2023

  BLC19   19, rue Charles IV    L-1309 Luxembourg

BLC19Précoce AHerrEmmanuelle4796-6684emmanuelle.herr@education.lu006resp. bibliothèque
BLC19Précoce ADetailleConny4796-6684conny.detaille@education.lu006 
BLC19Précoce BKrämerSéverine4796-6686severine.kramer@education.lu010 
BLC19Précoce BBucariniElisabetta4796-6686elisabetta.bucarini@education.lu010 
BLC19Précoce CMagalhaesKim4796-6434kim.magalhaes@education.lu014 
BLC19Précoce CClausseCathy4796-6434catherine.clausse@education.lu014 
BLC191.1 + 1.2 AMantzCathy4796-6685cathy.mantz@education.lu109 
BLC191.1 + 1.2 BMajerusMichèle4796-6687michele.heiderscheid@education.lu107 
BLC191.1 + 1.2 CScholerMarie-France4796-6691marie-​france.scholer@education.lu108coordinatrice C1
BLC191.1 + 1.2 DWealerMartine4796-6681martine.wealer@education.lu105 
BLC191.1 + 1.2 EWagenerSheila4796-6690sheila.wagener@education.lu106resp. bibliothèque
BLC191.1 + 1.2 FHansenDanielle4796-6771danielle.hansen@education.lu110sécurité
BLC191.1 + 1.2 GMerschFabienne4796-6201fabienne.mersch@education.lu111 
BLC19Déch/SoutienAntonyChristian    
BLC19Déch/SoutienKohn Gioia    

Cycles 2 - 4 2022-2023

  BLPH2 - BLPH1   26, rue Albert Philippe      L-2331 Luxembourg                                              BLDID    63, av. Gaston Diderich    L-1420 Luxembourg

BLPH2 2.1 A Munsch Nadine 4796-6226 nadine.munsch@education.lu 102  
BLPH2 2.1 B Jaeger Nathalie 4796-6227 nathalie.jaeger@education.lu 103  
BLPH2 2.1 B Barthel Lynn 4796-6227 lynn.barthel@education.lu 103  
BLPH2 2.1 C Michels Nathalie 4796-6225 nathalie.michels@education.lu 101 coordinatrice C2 - comité
BLPH2 2.2 A Mettenhoven Manon 4796-6231 manon.mettenhoven@education.lu 201  
BLPH2 2.2 B Hoffmann Cheryl 4796-6232 cheryl.hoffmann@education.lu 202  
BLPH2 2.2 C Da Costa Freitas Diana 4796-6233 diana.dacostafreitas@education.lu 203  
BLPH2 2.2 D Steimenz Anne 4796-6234 anne.steimenz@education.lu 206  
BLPH2 Accueil A Thyes Muriel 4796-6229 muriel.thyes@education.lu 106  
BLPH2 Accueil B Barthel  Jean-Paul 4796-6230 jean-​paul.barthel@education.lu 107  
BLPH2 Accueil C Kieffer  Liz 4796-6230 liz.kieffer@education.lu 107  
BLPH2 Appui Delvaux Maud 4796-6235 maud.delvaux@education.lu 207 resp. bibliothèque
BLPH2 EPS A Fisch Yves 4796-6220 yves.fisch@education.lu 001 président - sécurité
  EPS A Knaff Danielle   danielle.knaff@education.lu   comité - resp. TIC
  EPS B Haas Kevin   kevin.haas@education.lu    
  EPS C Léen Jimmy   jimmy.leen@education.lu    
BLPH2 Ed. gradué Kralj Philippe 4796-6221 philippe.kralj@education.lu 002  
BLPH2 I-EBS Hoffmann Pia 4796-6222 pia.hoffmann@education.lu 003  
BLPH2 Kopissall     4796-6223   004  
BLPH2 Infirmerie     4796-6224   005  
BLPH1 TAP 1 Arens Audrey 4796-6658 audrey.arens@education.lu 001  
BLPH1 TAP 2 Thiltges David 4796-6659 david.thiltges@education.lu 002  
  TAP 2 Becirovic Nermin   BecNe111@365.education.lu    
  TAP 3 Vu Xuan Anaïs   anais.vuxuan@education.lu    
BLDID 3.1 A Kalac Sonja 4796-6650 sonja.kalac@education.lu 104  
BLDID 3.1 A Domingues Mouro Jennifer 4796-6650 jendo265@365.education.lu 104  
BLDID 3.1 B Kersten Anouk 4796-6649 anouk.kersten@education.lu 103  
BLDID 3.1 B Kaufhold Caroline 4796-6649 caroline.kaufhold@education.lu 103 coordinatrice C3 - comité
BLDID 3.1 C Weber Thierry 4796-6648 thierry.weber@education.lu 102  
BLDID 3.2 A Lutgen Marianne 4796-6645 agnes.heldenstein@education.lu 004  
BLDID 3.2 A Heldenstein Agnès 4796-6645 marianne.lutgen@education.lu 004  
BLDID 3.2 B Steichen Manou 4796-6643 manou.steichen@education.lu 002  
BLDID 3.2 C Ceman Senada 4796-6644 senada.ceman@education.lu 003  
BLDID 4.1 A Simoes Doris 4796-6654 doris.simoes@education.lu 202 resp. bibliothèque
BLDID 4.1 B Paquay Sophie 4796-6647 sophie.paquay@education.lu 101  
BLDID 4.1 B Lang Cathy 4796-6647 cathy.lang@education.lu 101 coordinatrice C4
BLDID 4.1 C Schommer David 4796-6653 david.schommer@education.lu 201 resp. bibliothèque
BLDID 4.2 A Sibenaler Cynthia 4796-6657 cynthia.sibenaler@education.lu 205  
BLDID 4.2 B Piccini Danielle 4796-6656 danielle.piccini@education.lu 204  
BLDID 4.2 C Villeneuve Aude 4796-6655 aude.villeneuve@education.lu 203  
BLDID 4.2.C Huremovic Edvin 4796-6655 edvin.huremovic@education.lu    
BLDID TAP Larsen Mette 4796-6642 mette.larsen@education.lu 001  
BLDID Kopissall     4796-6641   000  
BLDID Bibliothéik     4796-6646   005  
BLDID Konferenz     4796-6639   100  
BLDID Sall 105     4796-6651   105  
BLDID Bastelsall     4796-6652   107  
©2022 Grondschoul Gaston Diderich Belair • InfoPrivacy PolicyTermsCookie SettingsContact
Dëse Website gouf mam School Web Manager op Oli.education.lu gemaach.
spacer
November
27
Sonndeg
spacer