logo

Cycle 1 2021-2022

  BLC19   19, rue Charles IV    L-1309 Luxembourg

BLC19 Précoce A Krämer Séverine 4796-6686 severine.kramer@education.lu 010  
BLC19 Précoce A Bucarini Elisabetta 4796-6686 elisabetta.bucarini@education.lu 010  
BLC19 Précoce B Herr Emmanuelle 4796-6684 emmanuelle.herr@education.lu 006 resp. bibliothèque
BLC19 Précoce B Detaille Conny 4796-6684 conny.detaille@education.lu 006  
BLC19 Précoce C Magalhaes Kim 4796-6434 kim.magalhaes@education.lu 014  
BLC19 Précoce C Clausse Cathy 4796-6434 catherine.clausse@education.lu 014  
BLC19 1.1 + 1.2 A Mantz Cathy 4796-6685 cathy.mantz@education.lu 109  
BLC19 1.1 + 1.2 B Majerus Michèle 4796-6687 michele.heiderscheid@education.lu 107  
BLC19 1.1 + 1.2 C Scholer Marie-France 4796-6691 marie-​france.scholer@education.lu 108 coordinatrice C1
BLC19 1.1 + 1.2 D Wealer Martine 4796-6681 martine.wealer@education.lu 105  
BLC19 1.1 + 1.2 E Wagener Sheila 4796-6690 sheila.wagener@education.lu 106 resp. bibliothèque
BLC19 1.1 + 1.2 F Hansen Danielle 4796-6771 danielle.hansen@education.lu 110 sécurité
BLC19 1.1 + 1.2 G Mersch Fabienne 4796-6201 fabienne.mersch@education.lu 111  
BLC19 Déch/Soutien Antony Christian   christian.antony@education.lu    
BLC19 Déch/Soutien Wagner Marie   wagma441@365.education.lu    

Cycles 2 - 4 2021-2022

  BLPH2 - BLPH1   26, rue Albert Philippe      L-2331 Luxembourg                                              BLDID    63, av. Gaston Diderich    L-1420 Luxembourg

BLPH2 2.2 A Munsch Nadine 4796-6226 nadine.munsch@education.lu 102  
BLPH2 2.2 B Jaeger Nathalie 4796-6227 nathalie.jaeger@education.lu 103  
BLPH2 2.2 B Barthel Lynn 4796-6227 lynn.barthel@education.lu 103  
BLPH2 2.2 C Michels Nathalie 4796-6225 nathalie.michels@education.lu 101 coordinatrice C2
BLPH2 2.1 A Mettenhoven Manon 4796-6231 manon.mettenhoven@education.lu 201  
BLPH2 2.1 B Hoffmann Cheryl 4796-6232 cheryl.hoffmann@education.lu 202  
BLPH2 2.1 C Schneider Daniel 4796-6233 daniel.schneider@education.lu 203  
BLPH2 2.1 D Steimenz Anne 4796-6234 anne.steimenz@education.lu 206  
BLPH2 Accueil A Thyes Muriel 4796-6229 muriel.thyes@education.lu 106  
BLPH2 Accueil B Theis Véronique 4796-6230 veronique.theis@education.lu 107  
BLPH2 Accueil  Levy Muriel   muriel.levy@education.lu    
BLPH2 Appui Lang Cathy 4796-6235 cathy.lang@education.lu 207  
BLPH2 Appui Folschette Yuliya 4796-6235 yuliya.folschette@education.lu 207  
BLPH2 EPS Fisch Yves 4796-6220 yves.fisch@education.lu 001 président - sécurité
  EPS Knaff Danielle   danielle.knaff@education.lu   comité
  EPS Rocha Ruben   rocru674@365.education.lu    
BLPH2 Ed. gradué Kralj Philippe 4796-6221 philippe.kralj@education.lu 002 comité
BLPH2 I-EBS Hoffmann Pia 4796-6222 pia.hoffmann@education.lu 003  
BLPH2 Kopissall     4796-6223   004  
BLPH2 Infirmerie     4796-6224   005  
BLPH1 TAP Wietor Karin 4796-6658 karin.wietor@education.lu 001  
BLPH1 TAP Beffort Anne 4796-6659 anne.beffort@education.lu 002  
BLDID 3.1 A Heldenstein Agnès 4796-6645 agnes.heldenstein@education.lu 004  
BLDID 3.1 A Lutgen Marianne 4796-6645 marianne.lutgen@education.lu 004  
BLDID 3.1 B Steichen Manou 4796-6643 manou.steichen@education.lu 002  
BLDID 3.1 C Kurt Lauréanne 4796-6644 laureanne.kurt@education.lu 003  
BLDID 3.2 A Kaufhold Caroline 4796-6649 caroline.kaufhold@education.lu 103 coordinatrice C3
BLDID 3.2 A Kersten Anouk 4796-6649 anouk.kersten@education.lu 103 comité
BLDID 3.2 B Domingues Mouro Jennifer 4796-6650 jendo265@365.education.lu 104  
BLDID 3.2 B Theisen Tessy 4796-6650 thete995@365.education.lu 104  
BLDID 3.2 C Weber Thierry 4796-6648 thierry.weber@education.lu 102  
BLDID 4.1 A Sibenaler Cynthia 4796-6657 cynthia.sibenaler@education.lu 205  
BLDID 4.1 B Piccini Danielle 4796-6656 danielle.piccini@education.lu 204 coordinatrice C4
BLDID 4.1 C Villeneuve Aude 4796-6655 aude.villeneuve@education.lu 203 détachement
BLDID 4.1 C Clemang Michèle 4796-6655 clemi554@365.education.lu 203  
BLDID 4.1 C Schuler Andrée 4796-6655 andree.schuler@education.lu 203  
BLDID 4.2 A Delvaux Maud 4796-6654 maud.delvaux@education.lu 202 resp. bibliothèque
BLDID 4.2 A Simoes Doris 4796-6654 doris.simoes@education.lu 202 resp. bibliothèque
BLDID 4.2 B Schommer David 4796-6653 david.schommer@education.lu 201 resp. bibliothèque
BLDID 4.2 C Rischette Philippe 4796-6647 philippe.rischette@education.lu 101  
BLDID TAP Larsen Mette 4796-6642 mette.larsen@education.lu 001  
BLDID Kopissall     4796-6641   000  
BLDID Bibliothéik     4796-6646   005  
BLDID Konferenz     4796-6639   100  
BLDID Bastelsall     4796-6652   107  
©2022 Grondschoul Gaston Diderich Belair • InfoPrivacyTermsCookie SettingsContact
Dëse Website gouf mam School Web Manager op Oli.education.lu gemaach.
spacer
Mee
19
Donneschdeg
spacer